Online mağazamızdan satın aldığınız ürünlerin iade işlemleri için  bir kağıda iade talebinizi ve iade edlicek ürünleri belirterek , iade edilmesini istediğiniz ürünleri kutusu,ambalajı varsa standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak yurtiçi Kargo ile fatura üzerinde yazan adresimize ( Atıf Bey Mahallesi 5 Sokak No 36/A Gaziemir/İzmir ) anlaşma kodumuzu vererek gönderebilirsiniz. İade işlemine tabi ürününüzün gönderiminin Yurtiçi Kargo haricinde bir kargo firması ile yapılması durumunda kargo ücretinin tarafınıza ait olacağını bilgilerinize sunarız. (Anlaşma kodumuzu  sipariş hattımızdan öğrenebilirsiniz)

İndirimli kargo fiyatlarımızdan faydalanmanız için ,talebinizi kaydettikten sonra whatsapp hattımıza ulaştığınızda iade kargo gönderim kodu verilecektir. Yurtiçi Kargo şube yetkilisine bu kodu ileterek gönderim yapabilirsiniz.İndirimli kargo bedeliniz yapılacak olan iade bedelinizden düşülerek tarafınıza gönderilecektir.

Online mağazamızdan satın alınan ürünlerin değişim işlemlerini 30 gün içerisinde 0554 592 73 00 numaralı sipariş hattımızdan bizimle iletişime geçerek veya mağazamızı ziyaret ederek  gerçekleştirebilirsiniz.

( 30 günlük süre işlem tarihi itibari ile başlamaktadır. )